ATOM RPG: zamknięte testy dodatku Trudograd wystartują już pod koniec miesiąca!

Dobre wieści dla fanów post-apokalipsy w rosyjskim wydaniu. Twórcy ATOM RPG ogłosili, że postępy w pracy nad Trudogradem, czyli samodzielnym dodatkiem do gry, idą na tyle dobrze, że jego zamknięte testy rusza na koniec obecnego miesiąca.

W krótkim dzienniku deweloperskim Rosjanie zaprezentowali owoce swoich ostatnich prac. Przede wszystkim zaprezentowali w akcji swój pionierski egzoszkielet, którego właściciele będą mogli siać spustoszenie wśród wrogów nawet w przypadku walki wręcz. Miłośników nieco bardziej konwencjonalnego arsenału broni ucieszy z kolei fakt, że niebawem w grze pojawi się umiejętność, która pozwoli atakowac przeciwników kolbą karabinu.

Zmiany szykują się również w wyglądzie panelu ekwipunku, statystyk, drzewka umiejętności, a nawet minimapy. Wszystko po to, by nieco ułatwić wędrówkę po Trudogradzie i jego najbliższej okolicy.

Na koniec deweloperzy zapowiedzieli datę rozpoczęcia zamkniętych testów dodatku: 29 lutego. Data wydania pełnej wersji rozszerzenia pozostaje nieznana. Niemniej jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o aktualnym stanie prac nad Trudogradem, to zajrzyjcie pod niniejszy adres.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: