Od Torchlight Frontiers do Torchlight III. Producenci gry opowiadają o zmianach

Zapowiedź Torchlight Frontiers nie uradowała zbyt wielu fanów serii, dla których przejście od typowego klasycznego RPG-a do MMO w modelu F2P oznaczało porzucenie korzeni serii. Na szczęście producenci gry zeszli z tej drogi i teraz postanowili opowiedzieć nieco więcej o poczynionych zmianach.

Decyzja o przekształceniu pierwotnej gry w Torchlight III zapadła ok. trzy miesiące temu. Od tego czasu produkcja Echtra Games zmieniła się nie do poznania. Horyzontalna progresja została zastąpiona linearną. Poprawiono fabułę, do której dopisano Akt III - Echonok. Dodano nowa klasę postaci, którą jest walczący na dystans Sharpshooter, a także nowych bossów, potwory…

Zmodyfikowano również mechanikę rozgrywki: zdobywanie poziomów, wykuwanie Reliktów, ulepszanie umiejętności i wiele, wiele więcej. Wszystko po to, by grając w Torchlight III, weterani serii poczuli się jak w domu.

Twórcy gry zdają sobie sprawę, że droga do premiery trzeciej części Torchlight będzie długa i wyboista. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie pod niniejszy adres.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: