Crossout: nowa frakcja - Założyciele - już dostępna!

Na serwerach Crossouta pojawiła się właśnie nowa aktualizacja, a wraz z nią kolejna frakcja - Założyciele. Organizację tę cechuje oczywiście unikalny zestaw opancerzonych pojazdów i uzbrojenia.

Informacja prasowa Targem Games i Gaijin Entertainment:

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.11.0 Return of the Founders do postapokaliptycznej gry akcji Crossout. Wprowadza ona Założycieli, nową frakcję z unikalnym zestawem opancerzonych pojazdów i uzbrojenia. Najnowszy dodatek to także świeża mapa do rozgrywek PvP – Ashen Ring. Zacięte walki będą toczyć się w strefie wokół zniszczonego zderzacza cząstek, który dosłownie spalił swoich twórców na popiół.

Założyciele używają specjalistycznych maszyn z czasów starego świata, takich jak wywrotki, koparki czy wózki widłowe. Zostały one przekształcane w pojazdy opancerzone i wyposażone w wyrzynarki plazmowe, wiertarki laserowe i pneumatyczne miotacze prętów zbrojeniowych. Najbardziej niezwykłym elementem pojazdów Założycieli jest podwozie Bigram. Wygląda ono jak nogi z kołami i pierwotnie było używane w starożytnym dźwigu budowlanym. Jednostka wyposażona w ten typ podwozia może poruszać się w trybie pieszym, który umożliwia strafe’owanie lub w trybie szybkich wyścigów, który jest przydatny przy rozwijaniu większych prędkości i oskrzydlaniu przeciwników.

Gracze będą mogli również zdobyć nowe projekty komponentów poprzez ukończenie misji w ramach wydarzenia Powrót Założycieli. Zakup przepustki Premium Battle Pass pozwoli na szybsze odblokowanie najlepszych nagród i umożliwi odkrycie kilku dodatkowych przedmiotów kosmetycznych. Po zakończeniu wydarzenia Powrotu Założycieli komponenty te staną się unikatowe. Do czasu kolejnego, podobnego wydarzenia, będzie istniał tylko jeden sposób na ich zdobycie – zakup na rynku gry od innego gracza.

Zwiastun najnowszej aktualizacji obejrzycie poniżej.

Więcej informacji o Założycielach oraz najnowszym zmianom w Crossoutcie znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: