Gamedec: twórcy gry przedstawiają jeden z dostępnych światów

W grze Gamedec, jako tytułowy detektyw, przemierzymy wiele wirtualnych światów. Producenci z Anshar Studios postanowili przedstawić jeden z nich - Harvest Time - w swoim najnowszym dzienniku deweloperskim.

Tytułem wprowadzenia:

Harvest Time to westernowa, farmerska gra typu Free to Play. W multiwersum Gamedeca, i nie tylko tam, bo w naszych czasach również - takie sandboksowe gry cieszą się dużą popularnością. Dbanie o rośliny i opieka nad nimi jest kojąca i magiczna. To wielka gratka dla miłośników ogrodnictwa, a ogrody to w gamedecverse luksus dla bogaczy. Dziki Zachód, radosna atmosfera - to z pewnością zdobędzie serca graczy. Czy na pewno?

Na pierwszy rzut oka Harvest Time to idylliczna gra - w sam raz dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować po dniu pełnym zgiełku codzienności. I tak jest, no chyba, że chcesz grać "pro", "poważnie", lub chcesz wykorzystać niektóre z mechanizmów dostępnych w grze i zarabiać na nich. Ludzie reagują na hierarchiczne struktury jak zaprogramowane roboty - chcą się wspiąć wyżej i deweloperzy gier ten fakt wykorzystują. Rozpoczyna się wtedy proces tak zwanego “grindingu”, czasem nawet sam nie wiesz kiedy.  Ponadto, jeśli istnieje jakakolwiek szansa na prawdziwe zarobki - ludzie z pewnością z niej skorzystają.

Więcej o Harvest Time dowiecie się z poniższego nagrania:

Co o tym sądzicie? Przypominamy, że data premiery PC-towej adaptacji Gamedeka pozostaje nieznana. Produkcja Anshar Studios będzie za to grywalna podczas tegorocznych targów PAX East w Bostonie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: