Hearthstone: nadszedł czas na finał Przebudzenia Galakronda!

Karty zostały rzucone! Czwarty i zarazem ostatni rozdział Przebudzenia Galakronda, najnowszej przygody w Hearthstone: Heroes of Warcraft, jest już dostępny!

W ostatnim epizodzie tej przygody dla pojedynczego gracza walka przeniosi się do serca Dalaranu, gdzie atmosfera zrobiła się tak gęsta, że można ciąć powietrze nożem! Rozdział III przyniósł rozstrzygnięcie podniebnej bitwy, w związku z czym ostateczna konfrontacja zbliża się wielkimi krokami. Sytuacja nie wygląda zbyt dobrze dla Arcyzłoczyńcy Rafaama i jego Ligi Z.Ł.A. Została do zrobienia tylko jedna rzecz…

W ostatnim rozdziale Ligi Z.Ł.A. gracze mogą zdobyć karty Zdziczały spaczoskrzydły, Huczna ekipa, Obserwator chaosu i Arcysługuska Erk, natomiast po stronie Ligi Odkrywców można rozwinąć swoją talię o takie karty jak Strzałobot, Zbiegła szablobestia many, Stalowy żuk i Niesamowity Reno.

Więcej informacji o Przebudzeniu Galakronda, włączając w to przedstawienie wszystkich kart możliwych do odblokowania w tym dodatku, znajdziecie na oficjalnym blogu Hearthstone'a.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: