Tom Clancy's The Division 2: dodatek Warlords of New York oficjalnie zapowiedziany

Agenci formacji The Division wkrótce wyruszą z kolejną ważną misją - tym razem do Wielkiego Jabłka. Stanie się to za sprawą nowego dodatku do Tom Clancy's The Division 2, który nosi tytuł Warlords of New York (Władcy Nowego Jorku).

Nowy dodatek skupia się na postaci Aarona Keenera, byłego agenta The Division, który w ostatnim czasie nieźle nabroił.

Podczas gdy Division walczyło o zabezpieczenie Waszyngtonu, na ulice Nowego Jorku powrócił znajomy cień. Aaron Keener - jeden z pierwszych wrogów Division, a także jeden z pierwszych agentów, którzy postanowili się zbuntować - podporządkował sobie nowojorskie frakcje i z ich pomocą podbił Dolny Manhattan.

Mając do dyspozycji innych zbuntowanych agentów i nowy zabójczy szczep wirusa, Keener chce zniszczyć wszystko, co udało się odbudować po katastrofalnej epidemii Czarnego Piątku. Bitwa o przywrócenie porządku wciąż trwa, ale teraz Division ma nowe zadanie: za wszelką cenę powstrzymać Keenera.

Zanim ktokolwiek dopadnie Keenera, najpierw będzie musial stawić czoło czworgu innych "władców" Nowego Jorku, a także ich frakcjom. W tym celu przyjdzie nam odwiedzić Dolny Manhattan, w tym m.in. Centrum Administracyjne, Battery Park, Dzielnicę Finansową oraz okolice Two Bridges, gdzie aż roi się od znanych, ale i całkowicie nowych zagrożeń.

Warto jednak zauważyć, że Warlords of New York zwiększy maks. limit rozwoju postaci do 40. poziomu, a także wprowadzi nowy poziom SHD dla niekończących się postępów. Nowi gracze będą mogli nawet od razu stworzyć postać na 30. poziomie i natychmiast przejść do walki o Nowy Jork. Wszystko to mając do dyspozycji całkowicie nowe opcje taktyczne, w tym cztery nowe umiejętności, a także niepowtarzalne przedmioty egzotyczne, zestawy wyposażenia oraz wiele nazwanych przedmiotów – co pozwoli na znaczne zróżnicowanie stylu gry zarówno w trybie współpracy jak i podczas gry w pojedynkę.

Premierę Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York zaplanowano na 3 marca. Kto już teraz jest pewien, że chciałby tego dnia wkroczyć do Nowego Jorku na czele innych agentów, ten już teraz może zamówić dodatek w przedsprzedaży.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: