Biomutant nadal w fazie produkcji

Biomutant miał zostać wydany w 2019 r. i... nic. Niejeden gracz zaczął się już zastanawiać, czy Experiment 101 nadal pracuje nad swoją debiutancką grą, dlatego deweloperzy postanowili zabrać głos w tej sprawie.

W oświadczeniu wydanym na swoim Twitterowym koncie twórcy gry zapewnili, że nadal znajduje się ona w fazie produkcji. Prace nad Biomutantem trwają dłużej, niż ktokolwiek przypuszczał, jednak deweloperzy nie zamierzają wydawać swojego dzieła, dopóki nie będą zadowoleni z końcowego efektu. Nowa data premiery zostanie podana dopiero wówczas, gdy ekipa Experiment 101 będzie pewna, że zdoła ukończyć grę na czas i w odpowiedniej jakości.

 

Przypomnijmy, że Biomutant okazał się jednym z największych hitów targów gamescom 2017. W grze wcielimy się w nietuzinkowego kung-fu szopa, którego celem będzie uratowanie świata zwierząt przed zagładą. Wraz z głównym bohaterem pięć ogromnych, otwartych światów i uzdrowić korzenie Drzewa Życia, pokonując po drodze szereg niezwykłych bestii i eksplorując tętniące życiem uniwersum.

Decyzja nie może dziwić, zważywszy na to, że niektórzy widzą w Biomutancie dzieło sztuki. Czy gra Experiment 101 spełni pokładane w niej nadzieje? Przekonamy się... w bliżej nieokreślonej przyszłości.


Mrozie


Opublikowano: