Pathfinder: Wrath of the Righteous: więcej informacji o tworzeniu kompanów, systemie walki, fabule i nie tylko!

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz Pathfinder: Wrath of the Righteous powoli zbliża się do końca. Dla Owlcat Games to ostatni moment na przypuszczenie informacyjnej ofensywy, z czym deweloperzy tego studia radzą sobie znakomicie.

W ostatnich dniach Rosjanie opublikowali szereg nowych, interesujących artykułów na temat gry oraz jego tworzenia.

Update #33 obiecuje więcej opcji personalizacji postaci dla każdej rasy, dzięki czemu bohaterowie będą stawać się jedyni w swoim rodzaju bez względu na swoje pochodzenie. Update #34 ze szczegółami opowiada o procesie powstawania postaci, które już niedługo poznamy we Wrath of the Righteous. Update #35 skupia się na dość rewolucyjnym zamiarze wprowadzenia do gry dodatkowej warstwy taktycznej, która pozwoli na uczestnictwo w bitwie całych armii - bez cienia przesady!

Update #36 został spisany ręką samego Chrisa Avellone'a, który postanowił opisać wyzwania związane z przeniesieniem systemu papierowego Pathfindera na potrzeby Wrath of the Righteous. Update #37 przedstawia system losowych zdarzeń, które mogą stać się udziałem każdemu, kto opuści swoje schronienie i wyruszy na wędrówkę po Golarionie. Update #38 zaprezentował niektóre z epickich zdolności przyszłych bohaterów owego świata, a Update #39 zapowiedział do gry dodanie specjalnej lokacji, pełnej niezwykłych wrogów i trudnych wrogów - o ile tylko projekt Owlcat Games zbierze na Kickstarterze minimum 1,92 mln dolarów.

Czy to możliwe? Jak najbardziej, bowiem obecnie na koncie Pathfinder: Wrath of the Righteous znajduje się 1.81 mln dolarów, a do zakończenia zbiórki pozostają jeszcze 32 godziny.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: