Crowdfundingowa kampania gry Pathfinder: Wrath of the Righteous zakończona pełnym sukcesem

Kilka dni na Kickstarterze dobiegła końca zbiórka pieniędzy na rzecz gry Pathfinder: Wrath of the Righteous. Kampania zakończyła się pełnym sukcesem, zbierając ponad sześciokrotność oczekiwanej kwoty.

Kiedy nieco ponad miesiąc temu Owlcat Games rozpoczynało zbiórkę, liczyło na minimum 300 tys. dolarów. Kwotę tę udało się uzbierać w zaledwie 15 godzin! Ostatecznie, dzięki wzmożonej aktywności graczy w ostatnich godzinach kampanii, Rosjanom udało się zebrać ponad 2,05 dolarów!

W rezultacie nawet ostatnie dni kampanii pozwoliły rozszerzyć nową odsłonę komputerowego Pathfindera o nowe atrakcje takie jak taktyczne użycie zaklęć, włącznie z globalnymi rytuałami i budowaniem magicznych warsztatów oraz mini-towarzysz w postaci... gadającego miecza! Wprawdzie nie udało się uzbierać sumy 2,1 mln. która pozwoliłaby odblokować klasę Myśliwego oraz wzbogaciłaby bestiariusz gry o dinozaury, jednakże Owlcat Games planuje uruchomić na jakiś czas kampanię dla "spóźnialskich". Jeśli w jej trakcie uda się uzbierać brakującą kwotę, także i ostatnie z w/w atrakcji pojawią się we Wrath of the Righteous.

Oczywiście twórcy gry są niezmiernie wdzięczni za okazane wsparcie, ponieważ dzięki niemu Pathfinder: Wrath of the Righteous będzie grą znacznie bardziej rozwiniętą w stosunku do pierwotnych założeń. Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli zbiórkę w dowolny sposób, znajdziecie poniżej.

W chwili obecnej Owlcat Games pracuje już nad Backer Portalem, który umożliwi potwierdzenie nagród i zebranie niezbędnych danych teleadresowych. Wszystko powinno być gotowe pod koniec marca. Z kolei w kwietniu mają ruszyć pierwsze alfa-testy gry, dlatego kto nabył dostęp do tak wczesnej wersji Wrath of the Righteous, ten może już rezerwować sobie czas!

Na koniec polecamy zapoznać się ze świeżo udostępnionym utworem muzycznym z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry, którego autorem jest Dryante. Czujecie już klimat nowego Pathfindera?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: