Na GOG.com wystartowała wiosenna wyprzedaż. Wiedźmińskie gadżety dostępne za darmo!

W tym roku wiosna jest dla każdego z nas wyjątkowo trudnym okresem. Kto narzeka na nadmiar wolnego czasu, ten powinien przyjrzeć się z bliska wiosennej wyprzedaży gier na GOG.com - zwłaszcza, że organizatorzy akcji nie zapomnieli o darmowych prezentach!

Miłośników przygód Białego Wilka z pewnością ucieszy kolekcja cyfrowych, wiedźmińskich gadżetów, którą można odebrać całkowicie za darmo! W jej skład wchodzą grafiki, książki, muzyka, filmy, koncert z muzyką z gry, tapety i inne pyszności ze wszystkich wiedźmińskich tytułów – po raz pierwszy zebrane w całość. Zestaw ten można odblokować na stronie głównej GOG.com, jednak tylko do 18 marca, do godz. 15:00.

Ponadto w ofercie sklepu można znaleźć teraz kilka poważnie przecenionych kolekcji gier:

  • Kolekcja: Uniwersum Wiedźmina pozwala uzupełnić brakujące gry z uniwersum Białego Wilka, w tym Wiedźmina 3: Dziki Gon – Edycję Gry Roku z 70% rabatem.
  • Kolekcja gier Ubisoft z The Settlers 3: Ultimate Collection (-50%), Far Cry (-60%), Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%) i innymi tytułami.
  • Kolekcja gier Deep Silver z Outward (-50%), Pathfinder: Kingmaker – Explorer Edition (-60%), Saints Row IV: Game of the Century Edition (-75%) i nie tylko.
  • Kolekcja gier 1C, w której znalazły się między innymi Devil's Hunt (-50%), Ancestors Legacy (-66%) i Through the Woods (-80%).
  • Kolekcja gier Beamdog z Baldur's Gate: Enhanced Edition (-50%), Icewind Dale: Enhanced Edition (-50%), Neverwinter Nights: Enhanced Edition (-50%) i dodatkowymi rabatami, które odblokujesz już po zakupie dwóch gier.
 

Do tego wszystkiego należy doliczyć premierę XCOM 2 bez DRM oraz rabaty na szereg innych ciekawych RPG-ów jak choćby Disco Elysium (-20%), GreedFall (-33%), The Banner Saga 3 (-40%), The Surge 2 (-45%), Age of Wonders: Planetfall (-50%), Neverwinter Nights 2 Complete (-50%), The Bard's Tale IV: Director's Cut (-50%), Darkest Dungeon (-70%) i inne.

Spring Sale na GOG.com potrwa do 30 marca, do godz. 15:00.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.