Dark Dreams of Furiae, nowy oficjalny moduł do Neverwinter Nights: EE, oficjalnie zapowiedziany!

Wygląda na to, że twórcy Neverwinter Nights: Enhanced Edition nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce rozszerzona wersja hitu sprzed lat doczeka się kolejnego oficjalnego DLC, który będzie nosił tytuł Dark Dreams of Furiae.

Co ciekawe, nowy dodatek jest w pewien sposób powiązany z najnowszą przygodą Dungeons & Dragons, czyli Baldur's Gate: Descent into Avernus, a w dodatku osadzono go w uniwersum... Planescape'a!

W upadłym mieście Furiae, którym władają demony i despoci, toczy się cicha wojna o serca i umysły ludzi. W całym tym chaosie szmuglowana jest nowa mistyczna substancja - worldwine - która jest zabójcza dla demonów, a śmiertelników zamienia w otumianionych snami fanatyków.

Jesteś jednym ze śmiertelników z miasta Furiae, dlatego ta operacja wzbudziła twoje zainteresowanie. Czy worldwine może służyć jako narzędzie przeciwko opresyjnemu reżimowi? A może posłuszny lud po prostu podda się jego mocy? Co ciemne siły skrywają pod miastem, wtłaczając w sny dotkniętych działaniem substancji? Walcz, by ocalić przeklęte miasto w pełnej tajemnic przygodzie...

Dark Dreams of Furiae zapewni ok. 10 godzin zabawy dla jednego lub wielu graczy i pozwoli awansować z 5 na 8 poziom. Dodatek kładzie duży nacisk na istnienie cyklu dnia i nocy - niektóre wydarzenia i wybory będą dostępne jedynie o określonych porach!

Premierę Dark Dreams of Furiae zaplanowano na 24 marca. Warto zauważyć, że za produkcją tego DLC stoją raczej nieznane w branży gamingowej studia Silverstring Media i Phantom Compass. Cena dodatku nie jest na razie znana, lecz już teraz można go dodać swojej listy życzeń na Steamie. Polecamy zapoznać się również z pierwszymi screenami.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: