Echo, kolejna bohaterka Overwatch, już dostępna na PST!

Na Publicznym Serwerze Testowym (PST) Overwatch zadebiutowała właśnie nowa postać - Echo. Ten kolejny cud zaawansowanej robotyki to kolejna bohaterka stworzona do roli natarcia.

Biogram nowej postaci przedstawia się następująco:

 

Echo jest dziełem badaczki z Singapuru – dr Miny Liao, która należała do pierwszej fali rekrutów Overwatch. Zanim dołączyła do tej organizacji, cieszyła się sławą ekspertki z dziedziny robotyki i sztucznej inteligencji.

Marzeniem dr Liao było ulepszenie pierwszych modeli omników i właśnie to zapoczątkowało projekt Echo. Liao stworzyła łatwo przystosowującego się robota, którego można programować do wykonywania różnych funkcji – od wsparcia medycznego po ciężkie prace budowlane – jednak jego autonomia była mocno ograniczona. Choć decydenci z Overwatch rzadko i niechętnie decydowali się na wykorzystanie Echo, pani doktor wyposażyła swoje dzieło w potężną sztuczną inteligencję wzbogaconą o algorytmy uczenia się przez obserwację. W efekcie maszyna przejęła wiele zachowań swojej twórczyni, wliczając w to barwę głosu.

Więcej informacji o nowej bohaterce Overwatch znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Jak się wam podoba Echo?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.