NwN: EE: oficjalne DLC Dark Dreams of Furiae już w sprzedaży!

Wczoraj swoją premierę miał Dark Dreams of Furiae, czyli kolejny oficjalny moduł do Neverwinter NIghts: Enhanced Edition. Moduł wyjątkowy, bowiem zabierajacy nas w podróż do uniwersum Planescape'a!

Warto zauważyć, że historia opowiedziana w tym DLC jest luźno powiązana z oficjalną przygodą D&D, Baldur's Gate: Descent into Avernus. A było to tak...

W upadłym mieście Furiae, którym władają demony i despoci, toczy się cicha wojna o serca i umysły ludzi. W całym tym chaosie szmuglowana jest nowa mistyczna substancja - worldwine - która jest zabójcza dla demonów, a śmiertelników zamienia w otumianionych snami fanatyków.

Jesteś jednym ze śmiertelników z miasta Furiae, dlatego ta operacja wzbudziła twoje zainteresowanie. Czy worldwine może służyć jako narzędzie przeciwko opresyjnemu reżimowi? A może posłuszny lud po prostu podda się jego mocy? Co ciemne siły skrywają pod miastem, wtłaczając w sny dotkniętych działaniem substancji? Walcz, by ocalić przeklęte miasto w pełnej tajemnic przygodzie...

Jak zapewniają producenci z Silverstring Media i Phantom Compass, Dark Dreams of Furiae zapewnia ok. 10 godzin zabawy dla jednego lub wielu graczy i pozwala awansować z 5 na 8 poziom. Dodatek kładzie duży nacisk na istnienie cyklu dnia i nocy - niektóre wydarzenia i wybory będą dostępne jedynie o określonych porach!

Neverwinter NIghts: Enhanced Edition - Dark Dreams of Furiae, a także znajdującą się w pakiecie z nim oficjalną ścieżkę dźwiękową, można już nabyć na Steamie w cenie 16,19 zł.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: