Starpoint Gemini 3 w fazie beta!

Starpoint Gemini 3 już od sześciu miesięcy jest dostępne na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Najnowsza aktualizacja sprawiła jednak, że gra przeszła do długo wyczekiwanej fazy beta!

Update 5 okazał się naprawdę spory. Jego największą atrakcją jest rozszerzenie fabularnego aspektu gry: rozwinięcie głównego wątku, dodanie wątków pobocznych oraz nowych bohaterów... Wszystko po to, by odczuć znacznie większy wpływ podejmowanych decyzji na postać protagonisty, Jonathana Bolda.

To bynajmniej nie wszystko. Deweloperzy wymienili wiele modeli, dodali nowe animacje, cutsceny, a także mechanikę walki z okrętami wojennymi. Do walki dołączy również dron bojowy ADAH, który chętnie pomoże Jonathanowi rozprawić się z wrogimi dronami.

Należałoby również wspomnieć o sporych zmianach w systemi przydzielania łupów, poprawkach w interfejsie użytkownika, dodaniu wielu nowych losowych zdarzeń, poszerzeniu samej galaktyki... Lista zmian jest naprawdę długa. Jeśli chcecie zapoznać się z całą, zachęcam do zajrzenia pod niniejszy adres.

Haczyk? Owszem: zainstalowanie Update 5 sprawi, że stare zapisy gry ze Starpoint Gemini 3 przestaną działać. Sądząc jednak po liczbie zmian, warto poświęcić stare "sejwy" i rozpocząć eksplorację kosmosu wraz z Jonathanem Boldem na nowo.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: