ATOM RPG: Trudograd zadebiutuje na Steamie z Wczesnym Dostępem już za trzy tygodnie

Po wielu miesiącach pracy twórcy ATOM RPG ogłosili datę wydania samodzielnego rozszerzenia, które nosi tytuł Trudograd. Niemniej należy podkreślić, że na razie nowa odsłona post-apokaliptycznej historii pojawi się w wersji z Wczesnym Dostępem.

Przypomnijmy, że Trudograd pozwoli zwiedzić graczom tytułowe miasto - dużą metropolię, której udało się przetrwać wojenną zawieruchą w całkiem niezłym stanie. Dodatek umożliwi wędrówkę przez dziesiatki nowych lokacji, poznanie wielu nietuzinkowych bohaterów, nowe zadania z wieloma rozwiązaniami, a także typowe ATOM RPG, wymagające potyczki w turowym systemie walki.

Fabuła Trudogradu będzie kontynuacją historii z podstawowej części ATOM RPG, dlatego twórcy gry zalecają ogranie wcześniej tej ostatniej; niemniej nie jest to wymagane, bowiem zdaniem Rosjan nowi gracze nie powinni czuć się zagubieni, jeśli rozpocząną swoją przygodę wśród zgliszcz Związku Radzieckiemu właśnie w Trudogradzie.

Nowy rozdział post-apokaliptycznej sagi będzie można rozpocząć już 11 maja, kiedy ATOM RPG zawita na Steam w wersji z Wczesnym Dostępem. Oczywiście należy pamiętać, że gra może wówczas zawierać jeszcze wiele błędów. Jej producenci przewidują, że premiery pełnej wersji nalezy spodziewać się ok. ośmiu miesięcy później.

To co, szykujecie się na kolejną wyprawę?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: