Grim Dawn: już niebawem więcej Tygla!

Lata lecą, a Tygiel (oryg. The Crucible) nadal cieszy się wśród graczy Grim Dawn sporą popularnością. W związku z powyższym producenci z Crate Entertainment zamierzają w niedalekiej przyszłości wzbogacić ten tryb o kolejne areny zmagań!

Wszystko stanie się za sprawą patcha 1.1.7.0. Gdy ta darmowa aktualizacja zostanie udostępniona, każdy posiadacz dodatku Ashes of Malmouth otrzyma dostęp do dwóch nowych aren: Crucible of the Woods oraz Crucible of the Bog. Kto na swoim koncie posiada również rozszerzenie Forgotten Gods, ten będzie mógł podjąć wyzwanie na dwóch innych, nowych arenach: Crucible of the Stars i Crucible of the Crags.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie szykują deweloperzy. Dzięki najblizszej aktualizacji w Grim Dawn pojawi sie 30 nowych mitycznych przedmiotów, bazujących na cieszących się największą popularnością wśród graczy epickich odpowiednikach. Nie można też zapominać o zapowiedzianych wcześniej nowych Monster Infrequents!

 

Kiedy spodziewać się tego wszystkiego? Prawdopodobnie już na przełomie maja i czerwca. Jest zatem na co czekać!

Więcej informacji o nowych arenach Tygla znajdziecie w najświeższym wydaniu Grim Misadventures.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.