Realms Beyond: wersja Combat Beta nareszcie dostępna!

Pierwsze demo Realms Beyond: Ashes of the Fallen miało trafić w ręce Kickstarterowych donatorów jeszcze na początku 2020 r. Sprawy się trochę skomplikowały, lecz oto nareszcie jest!

Wydana właśnie wersja Combat Beta jest znacznie większa, niż pierwotnie planowano. Pozwala graczom posmakować nie tylko wczesnej wersji systemu walki, ale również kreatora postaci, systemu handlu, a nawet zwiedzić niewielki fragment świata gry.

Dostęp do dema Realms Beyond posiadają jedynie gracze, którzy wykupili go podczas kampanii na Kickstarterze. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj. Pozostali muszą czekać na oficjalny gameplay, który Ceres Games zamierza opublikować w ciągu kilku najbliższych dni.

Jednocześnie deweloperzy zapewnili, że dodatkowa praca, jaką wykonali w ostatnich miesiącach, zaprocentuje w niedalekiej przyszłości, a mianowicie pozwoli przyspieszyć proces wydania gry na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Przypomnijmy, że docelowo Realms Beyond: Ashes of the Fallen powinno zawitać na platformę Valve'a na przełomie 2020 i 2021 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.