Black Book z trybem Battle Mode, kolejne cele kampanii odkryte

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz Black Book przekroczyła barierę 100 tys. dolarów. To oznacza, że do gry zostanie dodany Battle Mode.

Przypomnijmy, że wspomniany tryb gry jest ukłonem w stronę miłośników roguelike-ów. Pozwala bowiem testować swoje umiejętności bitewne w stylu podobnym do Slay the Spire, gdzie kluczem jest pokonywanie kolejnych wrogów, ulepszanie swojego ekwipunku i... tak aż do swojego końca.

Producenci ze studia Morteshka ujawnili również nowe cele kampanii:

  • 115 tys. dolarów - do gry zostanie dodany nowy towarzysz, gadająca czaszka imieniem Biała Głowa.
  • 130 tys. dolarów - ścieżka dźwiękowa zostanie rozszerzona o kolejne utwory, a postaci w rosyjskojęzycznej wersji gry uzyskają własne głosy.
  • 150 tys. dolarów - gra zostanie wzbocona o karcianą mini-grę Durak.
  • 175 tys. dolarów - w przypadku zebrania takiej kwoty Morteshka wyda narzędzia modderskie, które pozwolą tworzyć własne historie.
  • 200 tys. dolarów - DLC dostępne po premierze pełnej wersji Black Book. Wszyscy donatorzy gry z Kickstartera otrzymają je za darmo!
 

Plany twórców Black Book są dość ambitne. Istnieje jednak szansa, że przynajmniej część z powyższych celów zostanie zrealizowana, bowiem obecnie na koncie projektu znajdują się 103 tys. dolarów, a do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 12 dni.

Na marginesie warto wspomnieć o dwóch ciekawych dziennikach deweloperskich, któe ukazały się w międzyczasie. Update #9 wpsomina o tworzeniu ścieżki dźwiękowej Black Book, natomiast Update #10 traktuje o ewolucji systemu walki. Kto czeka na premierę gry, ten bez wątpienia nie powinien ich przegapić.


Mrozie


Opublikowano: