Kapłan Mary majową kartą miesiąca w The Elder Scrolls: Legends

Majowy sezon gry rankingowej w The Elder Scrolls: Legends już prawie dobiegł końca. To najwyższa pora, by poznać nową kartę miesiąca, którą jest tym razem Kapłan Mary.

Nowa karta może wnieść do pola bitew nieco... spokoju. O co chodzi? Oddajmy głós twórcom gry:

Kiedy przywołasz kapłana Mary, jedno twoje stworzenie oraz jedno stworzenie przeciwnika dostaną amulet Mary. W prowincji Skyrim takie amulety otrzymują podczas zaślubin świeżo upieczeni małżonkowie. W Legends stworzenia wyposażone w te przedmioty nie mogą się nawzajem atakować!

Gwarancja, że wybrane stworzenia nie będą mogły ze sobą walczyć, może być bardzo ważna z punktu widzenia ogólnej strategii. Ponieważ kapłan Mary kosztuje tylko 3 punkty magii, może wejść do gry, kiedy szeregi będą jeszcze pustawe. Jeśli właśnie przywołujesz stworzenie, które powinno zostać dłużej na planszy, jak choćby instruktorka V Legionu, a przeciwnik ma w tym szeregu tylko jedno stworzenie, dzięki kapłanowi Mary możesz zagwarantować, że w następnej turze wrogie stworzenie nie zabije twojego.

Zasady przyznawania kart miesiąca pozostają niezmienne. Każdy, kto do końca miesiąca osiągnie co najmniej rangę dziewiątą, otrzyma jeden egzemplarz tej karty. Finisz w randze od piątej do drugiej oznacza dwa egzemplarze, a ranga pierwsza lub Legenda to pełny zestaw trzech kart. Dodatkowo jeśli komuś uda ci znaleźć w tysiącu najlepszych graczy w randze Legendy, otrzyma owe karty w wersji premium!

Co sądzicie o tej karcie?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: