Grim Dawn: patch 1.1.7.0 dostępny!

Dobra wiadomość dla wszystkich niestrudzonych odkrywców Cairnu! Crate Entertainment udostepniło długo wyczekiwanego Patcha 1.1.7.0 do Grim Dawn, który zawiera mnóstwo nowych atrakcji!

Przede wszystkim aktualizacja wprowadza 30 nowych Monster Infrequents. Miłośnicy zdobywania potężnych łupów mają więc znów powód, by trochę pogrindować i zdobyć nowe cacka do swojej kolekcji. Co więcej, większość z nich jest dostępna nawet dla tych, którzy posiadają jedynie podstawową część Grim Dawn!

Coś dla siebie znajdą też fani Tygla. Patch 1.1.7.0 wprowadza cztery nowe areny: Crucible of the Bog, Crucible of the Woods, Crucible of the Stars i Crucible of the Crags. Skorzystają z nich jednak tylko posiadacze dodatków Ashes of Malmouth i Forgotten Gods, bowiem miejsca zmagań są związane tematycznie właśnie z tymi DLC.

 

A to nadal nie wszystko. Aktualizacja dodaje 30 nowych mitycznych przedmiotów, bazujących na cieszących się największą popularnością wśród graczy epickich odpowiednikach. Zmiany dotkną również modyfikatory Item Skills, które od teraz znajdą się również na przedmiotach Monster Infrequents wypadających w podstawowej części Grim Dawn. Wszystko po to, aby gracze z "podstawki" nie tracili tej cenionej atrakcji.

Pełna lista zmian, jakie Patch 1.1.7.0 wprowadza do Grim Dawn, jest bardzo długa - nawet jak na standardy Crate Entertainment. Kto chce przyjrzeć się jej z bliska, tego odsyłam na oficjalne forum gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.