StarCraft II: Łup Wojenny VI już dostępny

Łup Wojenny VI jest już dostępny w grze StarCraft II i wprowadza do niej najnowsze skórki oraz nowe turnieje społecznościowe. Pozwala równiez wesprzeć War Chest Team League, nadchodzący turniej społecznościowy, który jest przygotowywany we współpracy z Wardim, profesjonalnym organizatorem turniejów i komentatorem.

Łup Wojenny to sposób, aby fani mogli wesprzeć zawody e-sportowe w StarCraft II i odblokować ponad 80 nowych nagród w grze. Zarówno terranie, protosi, jak i zergi mają dostępne do kupna osobne Łupy Wojenne pełne skórek jednostek, zdobień, graffiti, emotikonek i portretów. Łupy Wojenne podzielone są na fazy rozciągnięte na kilka tygodni, a w każdej z nich gracze mogą zdobywać PD w trybie wieloosobowym i współpracy, by w ten sposób odblokowywać osobne zestawy nagród. 

 

Harmonogram Łupu Wojennego VI przedstawia się następująco:

  • 11 czerwca 2020: Odblokowanie fazy 1
  • 9 lipca 2020: Odblokowanie fazy 2
  • 6 sierpnia 2020: Odblokowanie fazy 3

Jeśli nie skompletujecie swojego Łupu Wojennego VI przed końcowym terminem 1 października 2020, nic straconego - wszystkie zawarte w nim skórki będą dostępne w sprzedaży w późniejszym terminie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.