Tainted Grail zadebiutowało na Steamie we Wczesnym Dostępie

Od kilku dni na Steamie można nabyć Wczesnodostępową wersję gry Tainted Grail, będącą PC-tową adaptacją popularnej planszówki o tym samym tytule. Twórcy z Awaken Realms oddali w ręce graczy trzygodzinną kampanię dla pojedynczego gracza oraz specjalny tryb rozgrywki Conquest.

Przypomnijmy, że Tainted Grail jest mrocznym RPG-iem, który zaoferuje graczom intensywną przygodę opartą na taktycznym systemie walki i eksploracji świata arturiańskich legend, opanowanego przez złowrogą siłę zwaną Dziwem. Premierowy zwiastun gry obejrzycie poniżej.

 

Szczególną atrakcją tego wydania jest tryb Conquest. Zapewni on graczom dostęp do losowo generowanej mapy pełnej zróżnicowanych potworów, nietypowych lokacji i zaskakujących elementów fabularnych, zgrabnie łączących się z główną kampanią. Nowy mechanizm rozgrywki jest głęboko osadzony w założeniach typowych dla taktycznej karcianki, ale jednocześnie cechuje się dynamiką znaną z tytułów zręcznościowych. Ponadto cały system walki został oparty na personalizacji i rozwoju postaci, na które składają się rozmaite umiejętności, talie kart, runy i mnóstwo dostępnych przedmiotów. WIsienką na torcie jest mechanika rozbudowy własnej osady, która pozwala graczom zachowywać swój postęp oraz wpływać na rozgrywkę poprzez decyzje o rozmieszczeniu i stopniu zaawansowania poszczególnych budynków. Zobaczcie to wszystko sami na poniższym zwiastunie.

Grę Tainted Grail można nabyć na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu lub na GOG.com w programie Gry w Opracowaniu.

Jak wam się podoba ten tytuł?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.