Czarodziejka smoczego ognia czerwcową kartą miesiąca w The Elder Scrolls: Legends

Czerwiec dobiegł końca, a to oznacza, że najwyższa pora na poznanie najnowszej karty miesiąca w The Elder Scrolls: Legends. Tym razem jest nią Czarodziejka smoczego ognia.

Nowa karta należy do klasy maga (inteligencja i siła woli). Podobnie jak wiele innych kart z tej klasy ma niezbyt imponujące wartości mocy i zdrowia jak na swój koszt magii, ale pod pozorną słabością kryje się potencjalnie niszczycielski efekt. Jaki? Oddajmy głos twórcom gry:

Na koniec każdej tury, w której czarodziejka pozostaje w grze, zyskuje jeden „płomień”. Kiedy zginie, na rękę jej właściciela trafia ognisty bicz o sile równej liczbie zebranych płomieni.

Ognisty bicz to specjalna akcja, którą może stworzyć tylko czarodziejka smoczego ognia. Zadaje obrażenia przeciwnikowi i daje graczowi zdrowie równe liczbie płomieni, które znajdowały się na karcie magiczki w chwili jej zniszczenia. Przy koszcie wynoszącym zaledwie jeden punkt magii jest to niesamowicie skuteczne narzędzie do usuwania stworzeń przeciwnika! Do tego podobnie jak w przypadku błyskawicy jeśli nie musisz akurat niszczyć żadnego stworzenia, możesz użyć bicza bezpośrednio na przeciwniku i wypalić jego ostatnie punkty zdrowia.

Tak jak zazwyczaj, każdy kto osiągnął w czerwcu co najmniej rangę dziewiątą, otrzyma jeden egzemplarz tej karty. Finisz w randze od piątej do drugiej oznacza dwa egzemplarze, a ranga pierwsza lub Legenda to pełny zestaw trzech kart. Dodatkowo jeśli komuś udało znaleźć się w tysiącu najlepszych graczy w randze Legendy, otrzyma te karty w wersji premium!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: