Iron Harvest: Rusviet wkracza do gry!

W becie Iron Harvest można było do tej pory wybrać tylko dwie z trzech frakcji - Polanię i Saxonię. Teraz, dzięki najnowszej aktualizacji, do boju rusza ostatnia z zapowiedzianych nacji - Carstwo Rusvietu.

Nowa frakcja, czerpiąca garściami z Rosji zarówno przed, jak i po rewolucyjnej, wkracza do gry z własnymi jednostkami, bohaterami oraz misjami. Zobaczcie sami na poniższym zwiastunie.

Choć wprowadzenie do Iron Harvest Rusvietu jest największą atrakcją lipcowej aktualizacji, to bynajmniej nie jedyną. Deweloperzy z King Art Games wzbogacili betę swojej gry o dwóch nowych bohaterów dla każdej frakcji, z których można korzystać w trybach multiplayer/skirmish, nowe systemy odwodów oraz wyboru bohaterów, nowe warunki przyznawania Punktów Zwycięstwa oraz nową mapę w trybie challenge. Wprowadzono również liczne poprawki w systemie bunkrów, niektóre mechy zyskały nowe zdolności, dodano mnóśtwo nowych dźwięków i... rzecz jasna, pozbyto się wielu bugów.

Z pełną listą nowości i zmian, jakie wprowadza do bety Iron Harvest najnowsza aktualizacja, możecie zapoznać się na oficjalnym blogu gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: