Beta The Waylanders wkrótce zawita na GOG.com

Kilka tygodni temu beta The Waylanders wylądowała na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Niebawem zawita również na GOG.com, oczywiście w ramach programu Gry w produkcji.

Przypomnijmy, że The Waylanders przenosi graczy do starożytnej Brigantii, którą zamieszkiwali Celtowie, a także do całkowicie chrześcijańskiej, średniowiecznej Galicji. Gra hiszpańskiego studia umożliwia bowiem... podróże w czasie, choć są one dostępne jedynie dla głównego bohatera. Co ciekawe, w obu erach spotyka on znajome twarze - przodków lub potomków swoich towarzyszy z drugiego krańca czasu! Wszystko to w cieniu walki o władzę, pełnej zdrad, romansów i wielu innych zwrotów akcji.

To wszystko stanie się dostępne w momencie premiery pełnej wersji The Waylanders. Na razie producenci ze studia Gato Salvaje oferują prolog gry, który pozwala stworzyć głównego bohatera i spędzić ok. 10-12 godzin w świecie starożytnych Celtów. Premierowy zwiastun taktycznego RPG-a obejrzycie poniżej.

Beta The Waylanders będzie dostępna na GOG.com od 27 lipca, jednak już teraz można dodać grę do swojej listy życzeń oraz poznać szczegóły najbliższych aktualizacji.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: