Nowa gra z serii Fable oficjalnie zapowiedziana!

Plotki o tym, jakoby Playground Games miało stworzyć kolejną część serii Fable, pojawiają się w sieci od dawna. Owe plotki znalazły swoje potwierdzenie podczas niedawnego Xbox Games Showcase - lecz, zdaje się, tylko częściowe.

Podczas wydarzenia Microsoft zaprezentował nową odsłonę popularnej serii RPG-ów. Nie jest to bynajmniej długo wyczekiwane Fable IV, lecz raczej... reboot oryginalnej, pierwszej części Fable. Ujawniony zwiastun gry, który obejrzycie poniżej, nie zdradza zbyt wielu szczegółów.

Wedle pierwszych doniesień nowa odsłona Fable pozostanie w dużej mierze wierna pierwowzorowi, choć weterani serii mogą spodziewać się pewnych nowości.

 

W przypadku każdej serii takiej jak ta, gdzie mamy już istniejące wersje, zawsze jest ta równowaga pomiędzy tym, co chcemy posunąć naprzód, co nadal się utrzymuje i co nowego chcemy dodać - powiedział w rozmowie z Guardianem Matt Booty, szef Microsoft Studios. To jest wyzwanie pokroju nowych Gwiezdnych Wojen. Są rzeczy, które każdy chciałby zobaczyć, ale masz również tę odpowiedzialność, żeby zabrać [widza] w zupełnie nowe miejsca. Ufam, że Playground [Games] posiada dobrą wizję tego.

To wszystko, co na razie wiadomo o reboocie Fable'a. Gra nie posiada nawet orientacyjnej daty premiery, dlatego na kolejne informacje przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.