Copper Dreams zmienia tytuł na Mechajammer. Nowy zwiastun zaprezentowany

Przez ostatnie miesiące producenci z Whalenought Studios nie byli zbyt wylewni w temacie Copper Dreams. To bynajmniej nie oznacza, że przez ten czas próżnowali, bowiem podjęto kilka ważnych, dalekosiężnych decyzji.

Przede wszystkim zmianie uległ tytuł gry, która od tej pory nosi miano Mechajammer. Skojarzenie z mechami jest jednak raczej błędne, ponieważ nic nie wiadomo, by tego typu maszyny miały pojawić się w tym taktycznym RPG-u. Nowa produkcja Whalenought Studios pozostaje utrzymana w klimacie cyberpunka.

Wiele zmieniło się również pod względem wizualnym i gameplayowym. Grafika znacznie bardziej przypomina tę, którą znamy z debiutanckiej gry studia, Serpent in the Staglands. Rozgrywka również wydaje się znacznie bardziej dynamiczna niż na gameplayach, które były publikowane pod koniec zeszłego roku. Zobaczcie zresztą sami.

 

Producenci Mechajammera twierdzą, że ich projekt wkracza w decydującą fazę produkcji. Data premiery gry pozostaje jednak nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.