Na GOG.com rozpoczęła się Wielka wyprzedaż RPG

Jak na razie 2020 r. nie jest zbyt łaskawy dla miłośników RPG. Kto chciałby sięgnąć po nieco starsze produkcje lub powiększyć swój backlog, zdecydowanie powinien przyjrzeć się rozpoczętej właśnie Wielkiej wyprzedaży na GOG.com.

Informacja prasowa GOG.com:

 

Każdy wie, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Pakuj manatki i dołącz do nas w trakcie wielkiej podróży RPG w nieznane. Odległe lądy i ukryte skarby tylko czekają, by je odkryć – nie przegap naszej najnowszej wyprzedaży pełnej fantastycznych gier RPG, zarówno klasyków, jak i współczesnych pozycji, a to wszystko z rabatami nawet do 90%. 

Po pierwsze Wielka wyprzedaż RPG to wspaniała okazja, aby nadrobić nagradzane przez krytyków współczesne gry, które zdążyły już zdobyć rzeszę fanów. W Iratus: Lord of the Dead (-30%) elementy RPG mieszają się z rozwiązaniami z gier strategicznych, Pillars of Eternity II: Deadfire (-50%) z kolei czerpie pełnymi garściami z najlepszych izometrycznych RPG-ów wszech czasów. W Stoneshard (-25%) wcielisz się w najemnika w bezlitosnym świecie, a w Stygian: Reign of the Old Ones (-67%) przeniesiesz się do pełnego szaleństwa świata inspirowanego książkami H.P. Lovecrafta.

Po tych wyprawach koniecznie sprawdź najnowsze pozycje w katalogu GOG.COM. Na początek połącz siły z dzielną bohaterką Ayumi, by zatracić się w niekończącej się akcji kultowej gry hack'n'slash – Blades of Time (-30%). Nie możesz pominąć eksploracji tętniącego życiem, otwartego świata Exiled Kingdoms (-25%). Możesz też wziąć udział w epickiej walce ze złem w grze RPG z dynamicznym budowaniem talii – Gordian Quest (-10%). Ponadto czeka na ciebie podróż do mitycznych krain w The Waylanders (-10%) i Vampire's Fall: Origins (-50%), gdzie każdy dzień przyniesie ci niezliczone przygody i zadania. Oprócz tego koniecznie wypróbuj Pendragon, grę od twórców 80 Days and Heaven's Vault, i dodaj ją do swojej listy życzeń.

To nie wszystko! Mamy również tytuły dla fanów Gwiezdnych Wojen i entuzjastów jRPG-ów. Na wyprzedaży znajdziesz zarówno STAR WARS: Knights of the Old Republic (-65%), jak i STAR WARS Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (-65%). Miłośnicy Anime z kolei będą się świetnie bawić, grając w The Caligula Effect: Overdose (-25%), The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (-25%) i The Alliance Alive HD Remastered (-40%).

Wielka wyprzedaż RPG na GOG.COM to też ponadczasowe klasyki. Możesz na przykład odkryć na nowo najlepsze części legendarnych serii, w tym Dragon Age: Origins - Ultimate Edition (-75%), Ultima 7 The Complete Edition (-75%) i Wizardry 6+7 (-75%). Dostępne są również prawdziwie kultowe tytuły RPG: Eye of the Beholder Trilogy (-50%) oraz Dungeons & Dragons: Ravenloft Series (-50%).

Nie zwlekaj! Odpowiedz na zew przygody i wyrusz na misję, której nigdy nie zapomnisz. Wielka wyprzedaż RPG na GOG.COM potrwa do 3 sierpnia, do godz. 15:00.

Jak się zapatrujecie na tę ofertę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.