Laboratorium doskonalenia potworów kartą lipca w The Elder Scrolls: Legends

Lipiec dobiegł końca, a to oznacza, że nadeszła pora na odkrycie kolejnej karty miesiąca w The Elder Scrolls: Legends. Tym razem jest ot Laboratorium doskonalenia potworów.

Nowa karta przyda się przede wszystkim w taliach opartych na przedmiotach. Jak czytamy w jej charakterystyce:

 

Laboratorium doskonalenia potworów jest dowodem na prawdziwość stwierdzenia, że wielkie rzeczy są zazwyczaj niepozorne - ta karta wsparcia kosztuje tylko jeden punkt magii. Jej efekt łatwo wpleść w swoją turę, zwłaszcza jeśli partia dopiero się rozkręca. Jeśli masz talię pełną potężnych przedmiotów, inwestycja jednego punktu magii szybko się zwróci po wielokroć.

Wartość laboratorium doskonalenia potworów ujawnia się, kiedy na koniec tury masz na planszy stworzenie z co najmniej trzema przedmiotami. Może się to wydawać trudne do osiągnięcia, ale z takimi kartami jak mistrz broni czy ogrodnik mieczy można szybko uzbroić każde stworzenie. Po spełnieniu tego warunku możesz poświęcić laboratorium, żeby wybrać przedmiot z talii i za darmo doposażyć już i tak pobrzękujące ekwipunkiem stworzenie!

Ostatecznie ten jeden punkt magii zapłacony za możliwość zagrania laboratorium staje się kosztem wybranego przedmiotu (niezależnie od jego nominalnego kosztu) - a jeśli masz na planszy ogrodnika mieczy, zyskujesz podwójnie, bo przedsiębiorczy Redgard skopiuje ten przedmiot dla siebie.

Każdy, kto przed końcem lipca osiągnął co najmniej rangę dziewiątą w grze rankingowej, otrzyma jeden egzemplarz nowej karty. Finisz w randze od piątej do drugiej oznacza dwa egzemplarze, a ranga pierwsza lub Legenda to pełny zestaw trzech kart. Dodatkowo, jeśli komuś udało się znaleźć w tysiącu najlepszych graczy w randze Legendy, uzyska rzeczone karty w wersji premium!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: