Jormag Rising, czwarty epizod Guild Wars 2: The Icebrood Saga, już dostępny!

Wojna domowa pomiędzy popielcami trwa w najlepsze, podczas gdy na horyzoncie realnie zarysowuje się kolejne zagrożenie... Tak mniej więcej zapowiada się Jormag Rising, kolejny epizod Żyjącego Świata Guild Wars 2: The Icebrood Saga, który właśnie zawitał na serwery gry.

W pogoni za zwycięstwem Krwawy Imperator Bangar Ruinbringer sprowadził na swoich poddanych z Dominionu straszliwy koniec. Podczas gdy wszelkie próby negocjacji kończą się fiaskiem, a na horyzoncie pojawia się nowe, potężne zagrożenie, wojna domowa pomiędzy popielcami wkracza w swoją najbardziej śmiercionośną fazę. Nie umyka to uwadze lodowego smoka.

Jormag Rising to jednak nie tylko kolejna część opowieści, ale również znacząca rozbudowa mapy Drizzlewood Coast, zmiany w funkcjonowaniu Waystation Mastery. a także nowa przygoda i liczne łupy. Zwiastun tego epizodu obejrzycie poniżej.

Szczegółowe informacje o najnowszym epizodzie The Icebrood Saga znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Koniecznie też zapoznajcie się z pełną listą zmian, jakie wprowadza do gry towarzysząca premierze aktualizacja.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: