StarCraft II: jubileuszowa aktualizacja już dostępna!

Aktualizacja 5.0, która została przygotowana z okazji 10 rocznicy wydania StarCraft II: Wings of Liberty, trafiła już na serwery gry. Jubileuszy update wnosi do gry wiele ciekawych  atrakcji.

Wśród nich warto wymienić takie rzeczy jak:

 

NOWOŚCI I USPRAWNIENIA – zmiany edytora map, nowe osiągnięcia kampanii oraz talenty prestiżowe dla wszystkich dowódców w trybie współpracy.

OGLĄDAJ GWIAZDY STARCRAFT II W WAR CHEST TEAM LEAGUE – mecze już się rozpoczęły! Oglądaj je na youtube.com/starcraft. W War Chest Team League rywalizuje 9 drużyn, których kapitanami są zawodowi komentatorzy, wykorzystujący swoją wiedzę oraz doświadczenie!

OPOWIADANIA STARCRAFT II – publikujemy serię nowych opowiadań, których akcja rozgrywa się w dobrze znanym fanom serii sektorze Koprulu. Każde z nich skupi się na losach jednej rasy. Zaczniemy od historii Jeden lud, jeden cel, której autorem jest Alex Acks.

TOP 10 MECZÓW E-SPORTOWYCH W STARCRAFT II – twórcy gry wspominają najlepsze momenty, ulubionych zawodników oraz zaskakujące wyniki, czyli największe hity sceny e-sportowej StarCraft II w ostatniej dekadzie. Część 1 będzie można przeczytać już niedługo na: https://starcraft2.com/pl-pl/news.

NAGRODA ZA LOGOWANIE: KOMENTATOR WHITE-RA – zaloguj się między 27 lipca a 10 sierpnia, aby odblokować nowego komentatora – grającego protosami genialnego stratega White-Ra. I to za darmo!

Szczegółowe informacje na temat Aktualizacji 5.0 oraz powiązanych z nią wydarzeń rocznicowych znajdziecie na oficjalnej stronie StarCrafta II.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.