Wrzesień w Hearthstone upłynie pod znakiem Zakazanej Biblioteki

Rozsiądźcie się wygodnie w Karczmie i wyciągnijcie podręczniki! Zakazana Biblioteka w Hearhstone otworzy swe podwoje już za dwa dni!

Wrześniowy rozkład jazdy w Warcraftowej karciance przedstawia się następująco:

 

8 WRZEŚNIA – GRUPY W USTAWCE I NOWI BOHATEROWIE ZE SCHOLOMANCJUM

Lord Barow, Jandis Barow oraz Omu, Strażniczka Lasu dołączają do Ustawki w samą porę, by skorzystać z możliwości grania w grupach. Możecie teraz zaprosić do swojej poczekalni maksymalnie 7 graczy. Grajcie w trybie rankingowym w grupach złożonych z maksymalnie 4 graczy lub rozegrajcie prywatny mecz z 5-8 graczami. Koniec zakuwania, czas na zabawę!

15 WRZEŚNIA – KSIĘGA BOHATERÓW: JAINA – PRZYGODA DLA JEDNEGO GRACZA

Jaina Proudmoore, klasyczny mag Hearthstone, wraca do szkoły! Dzięki DARMOWEJ przygodzie dla jednego gracza dowiecie się, jak wyglądała droga Jainy Proudmoore od zdolnej uczennicy do mistrzyni magii. Księga bohaterów będzie dostarczać nową, DARMOWĄ zawartość na przestrzeni nadchodzących 12 miesięcy, aż gracze poznają historię wszystkich 10 podstawowych postaci Hearthstone. Ukończcie opowieść Jainy a zostaniecie nagrodzeni pakietem maga, zawierającym wyłącznie karty tej klasy ze Standardu.

23 WRZEŚNIA – HEROICZNA ARENOWA BÓJKA

Chodźcie wszyscy! Heroiczna arenowa bójka powraca. Stwórzcie talie, korzystając z kart z własnej kolekcji, a następnie przystąpcie do walki z innymi śmiałkami. Grajcie do 3 porażek lub 12 wygranych. Nagrody są zależne od ostatecznej liczby zwycięstw.

Zestaw akademicki Jainy, zawierający maga Uczennicę Jainę oraz 5 pakietów maga, będzie dostępny w dniach 15-22 września. Natomiast rewers Magia Dalaranu, który był nagrodą sezonową za czerwiec 2017, będzie dostępny w sprzedaży w dniach 22-29 września.

Dodatkowe informacje na temat Zakazanej Biblioteki oraz wszystkich nowych funkcji można znaleźć w artykule na oficjalnym blogu Hearthstone: Heroes of Warcraft.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.