Twórcy Black Book zaprezentowali poczynione postępy

W ostatnich tygodniach producenci ze studia Morteshka pracowali w pocie czoła nad usprawnieniami Black Book. Owocom ich wysiłków można przyjrzeć się w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Rosjanie pochwalili się, że ukończyli już pracę nad sześcioma z siedmiu rozdziałów głównego wątku fabularnego. Ponadto zaprezentowali nowy interfejs systemu walki oraz opowiedzieli nieco więcej o misjach lojalnościowych towarzyszy Wasylisy, które wymuszą na graczach korzystanie z niestandardowych talii kart oraz wypełnianie nietuzinkowych celów. Trochę miejsca poświęcono również rozwojowi postaci, dzięki czemu wiadomo już, że główna bohaterka Black Book będzie mogła rozszerzać zdolności magiczne w czterech różnych kierunkach - od czarnej magii po pisanie własnych ksiąg.

Więcej informacji o w/w sprawach znajdziecie we wspomnianym dzienniku deweloperskim, który jest dostępny pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.