World of Warcraft: Shadowlands opóźnione! Nowy termin? 2020...

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że w World of Warcraft: Shadowlands, najnowszy dodatek do popularnego MMORPG-a, zagramy już 27 października. Tak się jednak nie stanie, a na premierę rozszerzenia przyjdzie nam poczekać "nieco" dłużej...

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że na ostatniej prostej do premiery beta-testerzy dodatku wytknęli wiele problemów dot. bugów i balansu rozgrywki, szczególnie w fazie end-game'u. Zważywszy na to, Blizzard podjął trudną decyzję, by przesunąć w czasie premierę Shadowlands, a dodatkowy czas wykorzystać na jego oszlifowanie.

Jak długo przyjdzie nam czekać na nowe rozszerzenie WoW-a? Tego na razie nie wiadomo, ponieważ sami deweloperzy nie są w stanie oszacować czasu niezbędnego do wprowadzenia wszystkich niezbędnych poprawek. Nową obowiązującą datą premiery World of Warcraft: Shadowlands jest "2020". Niemniej do końca roku pozostało już niewiele czasu i można się zastanawiać, czy Blizzard na pewno wyrobi się z poprawkami do końca roku?

 

Bez względu jednak na to, kiedy ukaże się finalna wersja Shadowlands, 13 października na serwerach WoW-a pojawi się pre-patch dodatku, który kładzie fundamenty pod jego wydanie. Mowa tutaj m.in. o poprawkach w levelowaniu postaci, nowej strefie dla początkujących graczy - Exile's Reach, a także nowych opcjach personalizacji bohaterów.

Pełną treść oświadczenia przeczytacie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano: