Tainted Grail: aktualizacja Seeds of Corruption już dostępna

Awaken Realms wydało największą jak do tej pory aktualizację wczesnodostępowej wersji gry Tainted Grail. Patch 0.95, który zatytułowano Seeds of Corruption, wprowadza wiele nowości i usprawnień.

Aktualizacja dodaje do trybu Conquest warstwę fabularnę, poprawia grafikę oraz interfejs użytkownika, dodaje nowy tutorial, dziennik, nowy system kamieni runicznych, karty, umiejętności i wiele więcej. Część wymienionych atrakcji możecie ujrzeć na nowym zwiastunie, który prezentujemy poniżej.

 

Haczyk? Stare zapisy gry są niekompatybilne z wersją 0.95, dlatego wszyscy gracze Tainted Graila będą musieli rozpocząć swoją przygodę od początku.

Jednocześnie Awaken Realms usunęło ze sklepu demo kampanii fabularnej. Jest to jednak zabieg jedynie tymczasowy. Polskie studio zamierza przywrócić wersję demonstracyjną tego trybu gry tak szybko, jak tylko wprowadzi w nim zmiany związane z Seeds of Corruption.

Szczegółowe informacje o najnowszym patchu do Tainted Graila znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.