Cyberpunk 2077: cyfrowy komiks darmowym dodatkiem do zamówień na GOG.com

GOG.com ujawniło darmowy bonus, który otrzyma każdy gracz, który zamówił (lub zamówi) Cyberpunka 2077 na tej platformie. Będzie to cyfrowa wersja komiksu Big City Dreams.

Posiadacze tego unikatowego dzieła na jego 50 stronach poznają losy Tashy i Mirka, dwójki Żniwiarzy, która żyje na ulicach Night City. Kradną wszczepy, a zarobione pieniądze wydają na imprezy i ostre braindansy.

 

TASHA jest głośną częścią ich duetu. Potrzebuje ciągłej zmiany, aby móc oddychać i pragnie zyskać więcej szacunku na ulicy, by zostać sławną gangsterką. MIREK jest za to spokojny. Lubi to, co już ma i nie potrzebuje wiele, ale wie też, że Night City wykończy każdego, kto wierzy w status quo.

Biegniesz, walczysz, zmieniasz się lub umierasz... Pewnego dnia MIREK odkrywa braindance o szczęśliwej rodzinie i widzi szansę dla siebie. Problem w tym, że marzenie MIRKA nie współgra z marzeniami TASHY o zostaniu sławną gangsterką...

Scenarzystą komiksu Cyberpunk 2077: Big City Dreams jest kierownik narracyjny CDPR, Bartosz Sztybor. Za rysunek odpowiadają Felipe Andrade (wcześniej pracował m.in.  przy Old Man Logan, Rocket Raccoon & Groot, Captain Marvel i Doctor Strange) i Alessio Fioriniello (Paris Fashion Slam), a za ich kolorowanie Roman Titow (seria Angel) oraz Krzysztof Ostrowski.

Wszyscy użytkownicy GOG.com, którzy zakupili tam Cyberpunka 2077 lub zrobią to w przyszłości, otrzymają dostęp do komiksu w dniu premiery gry czyli 19 listopada.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.