Blizzard podał ostateczną datę premiery World of Warcraft: Shadowlands!

Według pierwotnego założenia World of Warcraft: Shadowlands powinno być już dostępne od niemal tygodnia. Blizzard postanowił jednak przesunąć premierę nowego dodatku do WoW-a, aby dopracować wszystkie szczegóły, a teraz podał jego nową datę premiery!

 

Przypomnijmy, że ósme rozszerzenie World of Warcraft zabierze graczy w miejsce pełne nieskończonych cudów i grozy. To Kraina Cieni, gdzie dusze zmarłych śmiertelników odkrywają nowy cel swego istnienia lub doświadczają wiecznej kaźni z rąk Nadzorcy (oryg. Jailer) w Wieży Potępionych (Tower of the Damned). W trakcie wędrówki przez krainy zaświatów śmiałkowie poznają losy legendarnych postaci z uniwersum Warcraft i sprzymierzą się z jednym z czterech paktów (Covenants) sprawujących władzę w Krainie Cieni. Na koniec stawią czoła skrytemu w mroku zagrożeniu, by udaremnić spisek, którego celem jest zniszczenie całego kosmosu.

Już od ponad dwóch tygodni gracze World of Warcraft moga grać w Prolog Shadowlands. Na premierę kompletnego dodatku trzeba będzie poczekać do 24 listopada. Wiadomo już, że premierze będą towarzyszyć dwa wydarzenia:

  • 11 listopada Plaga ruszy na Azeroth – Hełm Dominacji uległ zniszczeniu, niebo nad Lodową Koroną zostało rozdarte, a Plaga nieumarłych powróciła. Bohaterowie muszą zmierzyć się ze śmiercionośnym zagrożeniem, zanim pochłonie cały świat Azeroth. To wydarzenie poprzedzające premierę nowego dodatku rozpocznie się 11 listopada.
  • 9 grudnia wrota twierdzy Nathria staną otworem – Twierdza Nathria (Castle Nathria) to pierwszy, epicki rajd z 10 bossami. Tego samego dnia rozpocznie się pierwszy sezon rajdów/podziemi/PvP w nowym dodatku.

Warto zapoznać się również z wiadomością od Johna Highta, obecnego producenta wykonawczego World of Warcraft, który postanowił omówić kwestie opóźnienia dodatku, jego premiery oraz najbliższej przyszłości. Przeczytacie ją na oficjalnej stronie WoW-a.

To jak, czekacie na Shadowlands?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.