Charytatywny stream Gra Paczka rusza już dzisiaj!

Już dziś o godzinie 15:00 rozpocznie się kilkudniowy charytatywny stream Gra Paczka. Przez ponad 60 godzin trwania wydarzenia jego uczestnicy będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę poprzez donacje i tym samym przyczynić się do zasięgu akcji, a przy tym wygrać fantastyczne nagrody!

Pandemia COVID-19 wszystkim nam dała się we znaki – choć jednym bardziej niż innym. Ograniczone możliwości wychodzenia z domu można jednak dobrze wykorzystać! Gra Paczka to okazja nie tylko do chwili dobrej zabawy, ale także pomocy tym, którym zabrakło w życiu szczęścia. Uczestnicy wydarzenia mogą tym samym wesprzeć jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, dzieki czemu Szlachetna Paczka będzie w stanie pomóc jeszcze większej liczbie osób.

To jaki jest plan? Co i kiedy – to już wiadomo. Kto? Swoje rozgrywki transmitować będą najbardziej znani streamerzy z sieci gamingowych Fantasyexpo, Gameset i JaRock, w tym m. in.: AlbanPL, BandiT, Bonkol, Boonguś, Borys, Chocolate Puma, CTSG, Dreuuu, Flamy, Hipnozaa, Kinzzami, Kaftann, Koposova, Kycu, Lempiank, Lariss_Price, Łosiu, MegsonPekson, MICHU Miniuwa, Mordora, NieDaRadek, Niklaus Pieron, Neviina, Nexos, Nieuczesana, Ospanno, Pan KuBaka, PLKD, Rock, Sakebinii, Seto, SirMisiek, Slayproxx, SouShibo, Tuttek, Wonziu, Veneea, Vuzzey, xEmtek i Yuuhi. Ale to nie wszyscy. W trakcie wydarzenia pojawią się też niespodziewani goście!

 

Relacje na żywo będzie można śledzić równocześnie na dedykowanej stronie https://grapaczka.pl oraz w serwisie Twitch na kanale Gra Paczka: www.twitch.tv/grapaczka.  Już w pierwszych godzinach eventu swoje rozgrywki relacjonować będą m.in. Nieuczesana, Rocki i Borys czy HighStyled.

Po raz drugi Gra Paczka przyciąga pokaźne grono partnerów z branży komputerowej i technologicznej. Są to m. in. All in! Games, AMD, CD PROJEKT RED, GIGABYTE, Komputronik Gaming wraz z Fundacją Komputronik, MSI, Pro-Gamer, SPC Gear, TRUST Gaming czy wydawnictwo Znak. Dzięki nim na widzów wydarzenia czeka wiele cennych nagród, które będą mieli szansę wygrać w organizowanych w trakcie streamu konkursach. W akcję włączy się także serwis GRY Online oraz TikTok.

Do wygrania będzie cała gama sprzętu gamingowego, w tym fotele, komputery, karty graficzne, procesory i inne podzespoły, a także zestawy gier, w tym m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon (edycje kolekcjonerskie).

Na fanów wyczekujących oficjalnej premiery Cyberpunka 2077 czekać będą nie tylko kolekcjonerki tej gry, ale także egzemplarze książek Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 od wydawnictwa Znak oraz zestawy z gadżetami: torba, plakat, zimowa czapka i przypinki.

Druga edycja Gry Paczki zakończy się 15 listopada o północy. Pełny plan streamów można sprzwdzić na oficjalnej stronie Gra Paczki.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.