Cyberpunk 2077 promowany poprzez... murale!

Murale, choć niewątpliwie są sztuką, raczej nie kojarzą się z marketingiem. Być może wkrótce się to zmieni, ponieważ CD Projekt RED włączyło do swojej strategii promocji Cyberpunka 2077 właśnie to medium!

Polski deweloper gier nawiązał współpracę z warszawskim Good Looking Studio, specjalistami od ręcznie malowanych murali. Pierwszy wielkoformatowy obraz powstał kilka dni temu, niemal na wprost Złotych Tarasów w Warszawie. Niezwykłe malowidło przedstawia V, czyli głównego bohatera gry; tytułowego cyberpunka.

To jednak nie koniec. Do realizacji kolejnego muralu, który Good Looking Studio stworzy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, zaproszono fanów. Dzięki specjalnemu konkursowi miłośnicy Cyberpunka mają możliwość "przenieść się" do roku 2077 i stworzyć własną futurystyczną wizję Night City. Aby wziąć udział w tej niezwykłe inicjatywie, należy przygotować techniką cyfrową grafikę zawierającą elementy charakterystyczne dla gry oraz dla marki Play (np. kolory, blob). Prace należy opublikować na profilu na Instagramie, oznaczyć w poście @play_polska i dodać hasztagi #PlayCyberpunk2077 oraz #TeamPlay. Prace można zgłaszać do 23 listopada, natomiast wyniki konkursu zostaną ogłoszone trzy dni później. Zwycięski fanart będzie można podziwiać do końca roku.

Jak wam się podoba taki sposób promocji gry?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.