WoW: Shadowlands: druga faza inwazji nieumarłych na Azeroth rozpoczęta!

Od premiery Shadowlands, nowego dodatku do World of Warcraft, dzieli nas dokładnie tydzień. Tymczasem w Azerothcie rozpoczęła się druga fala inwazji nieumarłych związana z wydarzeniem Death Rising.

Bohaterowie Przymierza i Hordy odpowiedzieli na wezwanie do zbadania tajemnicy uprowadzenia ich przywódców i zagadkowego powrotu do Lodowej Korony wrogów, których od dawna uważano za zmarłych. Teraz jednak przebudzenie nieumarłych zagraża mieszkańcom stolic Azeroth. Od dziś na graczy WoW-a czekają nowe zadania i wyzwania, Inwazja potrwa okrągły tydzień - aż do premiery Shadowlands.

Jednocześnie Blizzard udostępnił premierowy zwiastun dodatku, który wprowadza do jego głównego wątku fabuły. Krótki film zatytułowany Za Zasłoną obejrzycie poniżej.

 

Przypominamy, że World of Warcraft: Shadowlands stanie się dostępne już 24 listopada. Jesteście gotowi, by wkroczyć do Krainy Cieni?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.