Gwint: nowy dodatek - Wiedźmini - zapowiedziany na grudzień!

Wybór Alzura na głównego bohatera nowej przygody w Gwincie nie był przypadkowy. Słynny mag odegra zapewne również istotną rolę w zapowiedzianym dzisiaj dodatku, który nosi tytuł Wiedźmini.

Kasty zabójców potworów nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Niemniej oto kilka słów wprowadzenia od twórców dodatku:

 

W świecie pełnym koszmarów i monstrów ludzkość desperacko potrzebowała nowego oręża, żeby odwrócić losy tego nierównego boju. Zmyślny Alzur stworzył zatem wiedźminów, zawodowych zabójców potworów o wyjątkowej sile, szybkości i zwinności, którym nakazano ostateczne rozwiązanie problemu stwarzanego przez bestie. Podzieleni na cechy, łowcy ci doskonalili swoje umiejętności i przekazywali zdobytą wiedzę przyjmowanym do terminu nowicjuszom. Niektórym pisane było zostanie legendarnymi bohaterami, obrońcami ludzkości. Innym... stanie się tym, z czym mieli walczyć.

Wiedźmini rozszerzą Gwinta o 70 nowych kart frakcyjnych nawiązujących do tytułowego bractwa, jego historii oraz twórcy - wybitnego czarodzieja Alzura. Dodatek wprowadzi również do gry 10 kart neutralnych, które będzie można wykorzystać w dowolnej talii, a także nowe zdolności i mechaniki. Jedną z nich jest Adrenalina, która uruchamia się, gdy gracz posiada określoną liczbę kart lub mniejszą ich liczbę do zagrania. Wszystko to powinno zagwarantować możliwość łączenia kart w zupełnie nowy sposób, zapewniając nowe opcje taktyczne.

Premierę dodatku Wiedźmini zaplanowano na 8 grudnia, jednak już teraz w oficjalnym sklepie karcianki można znaleźć specjalne, ograniczone czasowo oferty pak.


Mrozie


Opublikowano: