Oficjalna ścieżka dźwiękowa Wasteland 3 rozszerzona o nowe utwory!

Premierowe wydanie oficjalnej ścieżki dźwiękowej Wasteland 3 zawierało w sobie17 utworów, lecz nie był to komplet muzyki dostępnej w grze. Producenci z inXile Entertainment postanowili to zmienić.

Oficjalny soundtrack post-apokaliptycznego RPG-a trafił do każdego, kto kupił go podczas kampanii na Figu lub nabył Wasteland 3 Deluxe Edition. Posiadacze dostępu do niego mogą teraz cieszyć się dodatkowymi 25 utworami, zapewniając możliwość odsłuchania niemal całej muzyki dostępnej w grze.

Większość nowych utworów skomponowali Alexander Brandon i Mark Morgan. Najczęściej jest to muzyka bitewna lub brzmienia, które można usłyszeć podczas eksploracji konkretnych miejsc. Więcej informacji o dodatkach do ścieżki dźwiękowej Wasteland 3 znajdziecie na oficjalnej stronie inXile Entertainment.

A jeśli jeszcze nie posiadacie dostępu do brzmień post-apokaliptycznego Kolorado... Cóż, nadal można to nadrobić na Steamie oraz GOG.com!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.