Tainted Grail podzieli się na dwie osobne gry!

Awaken Realms przedstawiło dość (nie)spodziewany plan względem Tainted Grail. Debiutancka gra wrocławskiego studia wkrótce... podzieli się na dwa osobne tytuły!

Jak na razie w Tainted Grail można grać w dwóch różnych trybach: kampanii fabularnej The Fall of Avalon oraz roguelike'owym trybie Conquest. Linia podziału jest jednak tak duża i wyrazista, że producenci gry postanowili podzielić grę na dwa osobne produkty.

W chwili obecnej Tainted Grail nadal funkcjonuje jako jedna gra i nie zmieni się to aż do 27 listopda. Wówczas nastąpi podział, który poskutkuje tym, że obecni gracze oraz wszyscy, który nabyli grę poprzez kampanię na Kickstarterze, otrzymają oba tytułu bez dodatkowych opłat. Jednakże gracze, którzy zdecydują się na zakup produkcji Awaken Realms po wyznaczonej wyżej dacie, będą musieli liczyć się z opłaceniem osobno każdej z w/w gier.

 

To nie koniec zmian. Producenci gry nadal pracują nad poprawieniem jej graficznego aspektu, a także kompleksowymi zmianami w systemach Zepsucia (oryg. Corruption), eksploracji i rozbudowy świata. W przygotowaniu jest także kolejna klasa postaci - Nekromanta. Więcej informacji o planowanych zmianach i nowościach znajdziecie w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Jak zatem widać, Awaken Realms posiada bardzo ambitne plany rozwoju swojej grt - a niedługo dwóch gier. Pozostaje pytanie, czy podoła wyzwaniu, jakim jest tworzenie dwóch rozbudowanych produkcji w tym samym czasie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.