Oficjalny kalendarz World of Warcraft na 2021 r. już w sprzedaży!

Wydawnctwo Insignis oraz Blizzard Entertainment przygotowali dla polskich fanów World of Warcraft nie lada niespodziankę. Oficjalny kalendarz na 2021 r. z motywami zaczerpnietymi z Azerothu trafił właśnie do sprzedaży!

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej polskiego wydawcy:

 

Rok 2020, który dla wielu z nas był najtrudniejszym z dotychczasowych, powoli dobiega końca. Nieśmiało zaczynamy snuć plany noworoczne i szukamy narzędzi, które pomogą nam lepiej zorganizować się podczas ich realizacji.

Chociaż od lat na popularności zyskują elektroniczne aplikacje do planowania, tradycyjne kalendarze nadal mają rzesze zwolenników na podobnej zasadzie, jak fizycznie istniejące książki z pięknymi grafikami i pachnące drukiem często wygrywają z e-bookami. Niewątpliwą zaletą wersji papierowej kalendarza, zwłaszcza wydanej z dbałością o szczegóły, są walory estetyczne. Dzięki temu oprócz spełniania roli czysto organizacyjnej taki kalendarz stanowić może również ozdobę pomieszczenia, w którym zawiśnie. Atrakcyjny wygląd z praktyczną formą łączy przepięknie ilustrowany oficjalny kalendarz z grafikami z gry World of Warcraft, który właśnie Wam prezentujemy. Będzie on nie tylko perełką w kolekcjach fanów uniwersum WoW-a, ale ucieszy oko wszystkich wielbicieli fantastyki.

 

Oprócz tego, że charakteryzuje się dopracowaną wizualnie szatą graficzną, kalendarz zawiera także specjalną niespodziankę dla zapalonych graczy World of Warcraft. Poza tym, że informuje o tradycyjnych świętach, tak jak klasyczne wersje kalendarzy, ten przygotowany przez nas przypomina również o licznych uroczystościach wywodzących się z samej gry. Nie jest tajemnicą, że World of Warcraft od początku swego istnienia czerpie pełnymi garściami z dorobku różnych kultur  dowodem tego są m.in. święta wzorowane na tych istniejących w realnym świecie. Zimowa Uczta to bez wątpienia odpowiednik Bożego Narodzenia, a Dziecięcy Tydzień nawiązuje do dobrze nam znanego Dnia Dziecka.

Świątecznym okresom w World of Warcraft towarzyszą nie tylko okazjonalne zmiany wystrojów miast, ale przede wszystkim możliwość zdobycia unikatowych nagród, do których należą rzadkie wierzchowce, stroje lub szczególne osiągnięcia. Mimo że zamieszczony w grze kalendarz przypomina o nadchodzących obchodach, w natłoku innych zadań (zwłaszcza w obliczu niedawnej premiery dodatku Shadowlands) łatwo je przeoczyć. W takim przypadku jedynym wyjściem jest czekanie kolejny rok na ponowną szansę ich zdobycia. Co prawda nasz kalendarz nie ułatwi uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach, ale wisząc na ścianie w domu lub pracy, na pewno pomoże w zapamiętaniu ich dat i pozwoli zaplanować czas na grę.

Oficjalny kalendarz World of Warcraft 2021 jest dostępny jedynie w sklepie Wydawnictwa Insignis. Jego zakup uszczupli sakiewekę o 39,99 zł. Przy okazji warto rozważyć również uzupełnienie swojej kolekcji książek, bowiem od teraz wszystkie pozycje fabularne z uniwersum WoW-a kosztują tylko 19,90 zł, natomiast oba tomy World of Warcraft: Kronika można nabyć w cenie 57,90 zł.

Warto też zaznaczyć, że kalendarz jest teraz dodawany za darmo do każdego egzemplarza Wielkiej księgi Pop-Up World of Warcraft. Ów komplet można zakupić za 119 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.