ESO: w 2021 r. gracze odwiedzą Otchłań!

Wygląda na to, że granie na sentymencie jest dla ZeniMax Online Studios niezwykle udanym przedsięwzięciem. Po tym, jak gracze The Elder Scrolls Online przez cały 2020 r. odkrywali sekrety starego-nowego Skyrim, w kolejnym roku wybiorą się do... Otchłani!

Kto pamięta swoje wyprawy do tego miejsca w Oblivionie, temu z pewnością zakręci się łezka na widok poniższego, gorącego jeszcze teasera:

 

Nowa w przygoda w ESO nosi tytuł Wrota Otchłani (oryg. Gates of Oblivion), lecz poza motywem przewodnim nie wiadomo o niej właściwie nic. Pierwsze szczegółowe informacje zostaną ujawnione podczas konferencji online, która odbędzie się 21 stycznia 2021 r.

W programie wezmą udział dyrektor kreatywny ESO Rich Lambert i inni goście specjalni z zespołu producenckiego, którzy uchylą rąbka tajemnicy dot. nowych krain, wyzwań, systemów i przygód dostępnych we Wrotach Otchłani. Każdy kto dołączy do transmisji na żywo na Twitchu z połączonym kontem, otrzyma Twitch Drops i chowańca Viridescent Dragon Frog - całkowicie bezpłatnie. 

Po prezentacji odbędzie się specjalny odcinek ESO Live, w którym Jessica Folsom i Gina Bruno z zespołu społeczności ESO przybliżą nieco ujawnione elementy i będą rozmawiały o nadchodzących premierach przyszłego roku.

Jak wam się podoba perspektywa powrotu do Otchłani?


Mrozie


Opublikowano: