King Arthur: Knight's Tale: więcej informacji o... bandytach

W King Arthur: Knight's Tale na drodze Sir Mordera staną nie tylko wrodzy rycerze, nieumarli i demony, ale również pospolici bandyci. O tych ostatnich traktuje najnowszy dziennik deweloperski.

Krótki artykuł przedstawia dwa rodzaje wrogów: Żelaznych strażników (oryg. Ironguard) oraz Łowczych (Manhunters).

 

Spokojne niegdyś lady Avalonu stały się mrocznymi kniejami, szczególnie niebezpiecznymi dla samotnych wędrowców oraz bezbronnych osadników. Rozbójnicy przemykają w cieniu drzew, a lokalni paniczykowie zbierają małe armie, aby plądrować okoliczne ziemie. Żelazni strażnicy byli ciężkozbrojnymi wasalami lokalnych rycerzy - do czasu, aż postanowili stać się bezwględnymi najemnikami w leśnych bandach. Łowczy, podobnie jak wspomniani okrutnicy, wiedli dość przeciętne żywoty jako zwykli myśliwi. Porachunki pomiędzy różnymi grupami zbójów sprawiły jednak, że postanowili zrobić dobry użytek ze swoich umiejętności strzeleckich i zaczęli polować na wrogów nikczemnych rycerzy, którzy zamienili się w dowódców wyjętych spod prawa band.

Szkice koncepcyjne obu jednostek możecie obejrzeć tutaj.

Przypominamy też, że wczesna wersja King Arthur: Knight's Tale powinna zostać udostępniona na początku 2021 r. Stąd każdy, kto wziął udział w crowdfundingowej zbiórce na rzecz gry, lecz jeszcze nie uzupełnił swojej ankiety dot. nagród, powinien zrobić to możliwie jak najszybciej.


Mrozie


Opublikowano: