Hearthstone: Zimowa Uczta sprowadza do Ustawki samych Przedwiecznych!

Przedwiczni powrócili do Hearthstone'a za sprawą dodatku Obłędny Festyn Lunomroku. Teraz, dzięki Zimowej Uczcie, pojawiają się również w trybie Ustawki!

Najnowsza aktualizacja gry wprowadza do Ustawki nowych bohaterów – Przedwiecznych – i 10 zupełnie nowych stronników, a także dostępny przez ograniczony czas system Lunomrocznych nagród. Ta ostatnia mechanika jest dostępna przez ograniczony czas i polega na tym, że co 4 tury gracz może odkrywać Lunomroczną nagrodę i dodawać ją do ręki. W miarę postępów gry Lunomroczne nagrody stają się coraz mocniejsze. Przez dwa miesiące będą one wzbogacać każdą grę w Ustawce o nowe smaczki: od natychmiastowych wzmocnień do efektów trwających przez całą rozgrywkę!

Aktualizacja 19.2 to również nowi, Przedwieczni bohaterowie, zmiany w dotychczasowej Puli Bohaterów, usprawnienia balansu Standardu i Starć, nowe Księgi bohaterów Garosza i Uthera, ulepszenia rozgrywki i wiele więcej! Z pełną listą nowości i zmian można zapoznać się na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.