Diablo III: wydarzenie Ciemność nad Tristram ponownie dostępne!

Wieloletni fani Diablo często nie mają zbyt pochlebnej opinii o trzeciej odsłonie piekielnej serii. W okresie świąteczno-noworocznym nawet oni mogą jednak znaleźć coś dla siebie w Diablo III, a to za sprawą wydarzenia Ciemność nad Tristram.

Doroczna, ograniczona czasowo przygoda, która pozwala rozegrać oryginalne Diablo na silniku "trójki", jest ponownie dostępna. Śmiałkowie, którzy po raz kolejny zdecydują się na wizytę w Sanktuarium, mogą liczyć na 16 poziomów krwawej jatki, dobrze znanych, choć lekko zmodyfikowanych bossów i sterty bogatych łupów do zgarnięcia. Wydarzenie pozwoli awansować postaci nawet na 30 poziom, a najlepsi mogą liczyć na dopisanie do swojego konta specjalnych Osiągnięć.

 

Powstrzymajcie kultystów

Wasza przygoda rozpoczyna się, gdy wpadacie na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Tropiąc ją w trybie przygodowym, zdobędziecie wskazówki, które zaprowadzą was do portalu prowadzącego do przeszłości Tristram, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, która przed wieloma laty ogarnęła to miasteczko...

Odkryjcie tajemnice Katedry

Podążcie tropem wskazówek, a już niebawem znajdziecie się w świecie niesamowitej technologii RetroVision™, nad którym góruje ponura katedra. Zapuśćcie się w podziemia, gdzie czekają na was znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się wam łezka w oku. Wszystkich atrakcji doświadczycie na silniku Diablo III. A głęboko pod katakumbami sam Mroczny Władca czeka na nieustraszonych śmiałków, którzy ośmielą się rzucić mu wyzwanie...

Zdobądźcie cenne łupy

Czymże byłaby gra z serii Diablo bez nowych, połyskujących złotem łupów, które moglibyście zabrać ze sobą? Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem rocznicowym zapewni wam niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej! Na niektóre z nagród natkniecie się bardzo łatwo, inne zaś wymagać będą zajrzenia pod każdy kamień i zdobycia wszystkich osiągnięć. Czy zdołacie zebrać je wszystkie? Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać!

Wasza podróż właśnie się rozpoczyna...

Czekają na was niesamowite nagrody i wymagający przeciwnicy, ale nasze wydarzenie rocznicowe nie będzie trwać wiecznie! Kultyści rozpoczną swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego, a portal stanie przed wami otworem 4 stycznia o tej samej porze. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 1 lutego, również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego. Wkroczcie do podziemi, zdobądźcie nagrody i przeżyjcie w starciu z pradawnym złem... lub gińcie, próbując sprostać wyzwaniu!

Jak podoba wam się pomysł ponownego przejścia Diablo na silniku "trójki"?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.