Ash of Gods: The Way oficjalnie zapowiedziane!

Mimo że Ash of Gods: Redemption nie odniosło spektakularnego sukcesu, i tak zdobyło serca wielu miłośników taktycznych RPG-ów. Zebrawszy cenne doświadczenie, producenci z Aurum Dust pracują już nad kolejną grą osadzoną w tym samym uniwersum. Nadchodzi Ash of Gods: The Way.

Nowa produkcja rosyjskiego studia to kolejna propozycja dla fanów miksu RPG-ów i karcianek z turowym systemem walki i wielowątkową fabułą. Tytułem wstępu:

 

Od Wielkiej Wojny upłynęło dwadzieścia lat. Dwadzieścia lat ładu i dostatku. Jednakże dawne konflikty i urazy nie poszły w niepamięć. Nowa wojna jest nieuchronna. Kolejne pokolenie generałów żąda zemsty.

Bohaterowie z przeszłości są jednak zbyt starzy i słabi, by poprowadzić nowe armie, dlatego niezbędni są nowi generałowie. Przywódcy zostaną wyłonieni w serii trudnych wyzwań i krwawych prób, a następnie przeprowadzą północne królestwa Fryzji przez burzę nadchodzących zmagań wojennych.

Finn, młody, przybrany syn berkańskiego mistrza szpiegów, uczeń weterana minionej wojny, zostaje wysłany na niebezpieczną misję, podczas której weźmie udział w fryzyjskiej grze taktycznej zwanej "Drogą". Jego przeciwnikami będą wprawdzie najprzedniejsi szlachcice, jednakże jedynym sposobem na zapobiegnięcie wojny jest eliminacja najlepszych generałów wroga na jego własnych arenach turniejowych.

W Ash of Gods: The Way gracze ponownie zbiorą drużynę śmiałków, których będą trenować i bić się na śmierć i życie z pomocą taktycznego, turowego systemu walki. Nie zabraknie też okazji do eksploracji świata gry i zdobycia potężnych artefaktów oraz kart, które pozwolą zaskoczyć przeciwników na arenach i polach bitew.

Data premiery kolejnej odsłony serii Ash of Gods pozostaje na razie nieznana, jednak już teraz można ją dodać do swojej listy życzeń na Steamie. Warto też przyjrzeć się pierwszym screenom, choć deweloperzy zastrzegają, że pochodzą one z wczesnej wersji gry i zawierają m.in. placeholdery.

Na marginesie warto dodać, że w tym samym czasie Aurum Dust pracuje również nad bitewnym spin-offem przeznaczonym do rozgrywki PvP - Ash of Gods: Arena.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.