Premiera Biomutanta w perspektywie trzech miesięcy?

Biomutant skradł serca wielu graczy, lecz o grze nadal wiadomo stosunkowo niewiele. Czy jest szansa, by action RPG trafił do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Przypomnijmy, że Biomutant pozwala wcielić się w nietuzinkowego kung-fu szopa, którego celem jest uratowanie świata zwierząt przed zagładą. Wraz z głównym bohaterem gracz przemierza pięć ogromnych, otwartych światów - wszystko po to, by uzdrowić korzenie Drzewa Życia, pokonując po drodze szereg niezwykłych bestii i eksplorując tętniące życiem uniwersum.

Szansy na rychłą premierę Biomutanta można upatrywać w ostatnim raporcie finansowym jego wydawcy, THQ Nordic. Zaznaczono w nim, że produkcja studia Experiment 101 powinna zostać wydana do końcu roku fiskalnego 2020, tj. do 31 marca 2021 r.

Czy tak się jednak stanie? Trudno powiedzieć, bowiem od wielu miesięcy producenci gry milczą. Ostatnia oficjalna wiadomość datowana jest na luty 2020 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.